Ana Sayfa » EREĞLİ ÇALIŞMALARI » Milletvekili Halil ETYEMEZ Ereğli’ de Bir Takım Ziyaretlerde Bulunarak Yatırımları Takip Etti

Milletvekili Halil ETYEMEZ Ereğli’ de Bir Takım Ziyaretlerde Bulunarak Yatırımları Takip Etti

Konya’nın Ereğli ilçesinde düzenlenecek Tarım, Hayvancılık, Kültür, Sanat Festivali ve Tarım Hayvancılık Fuarı tanıtım toplantısına Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte katılan Sn Halil ETYEMEZ “Tarım ve süt şehri olarak bize de yakışan böyle bir fuardı. Bu fuarın gelişerek devam etmesini diliyorum. Tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren kurumlarımızın, odalarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın bu fuara destek vereceğinden eminim, onların öncü olması gerekir. Bu fuarın düzenlenmesinde emeği olan başta Belediye Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ederim. Ereğli için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Toplantının ardından İlçe Tarım Binasının inşaatını gezerek burada incelemelerde bulunan Milletvekili Halil ETYEMEZ, Taş Evler Bölgesi olarak bilinen bölge hakkında üretilecek projeler hususunda değerlendirmelerde bulundu. Burada “Hemşehrilerimiz için kent müzesi, bilim merkezi, yurt, nikah salonu ve huzur evi gibi sosyal yaşamı kolaylaştıracak projelere gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ereğli’ de çevresine daha güzel nefes aldırmak adına tesislerini modernleştiren Akşeker Et Entegre Tesislerini ziyaret eden Milletvekili ETYEMEZ “Arıtma binasının yapımı büyük ölçüde tamamlanmış, tesisimize çalışma hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Ereğli Belediyesinin sosyal belediyecilik adına Ereğli’ ye kazandırmış olduğu Atlı Spor Kulübünü ziyaret eden Halil ETYEMEZ burada da incelemelerde bulunarak belediye başkanından bilgi aldı.     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir