Ana Sayfa » Genel » Milletvekili Etyemez, Memur-Sen’in Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Görüştü

Milletvekili Etyemez, Memur-Sen’in Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Görüştü

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Memur-Sen Konfederasyonu tarafından düzenlenen “İşin Geleceği: Tehditler ve Fırsatlar” temalı konferansa ve Memur-Sen Genel Merkez hizmet binasının açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdağan’ın teşrif ettiği konferansta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 107 ülkeden 164 konfederasyon ve 13 uluslararası emek örgütünü temsilen yaklaşık 300 sendika lideri yer aldı.

Memur-Sen hizmet binasının açılışı öncesinde Milletvekili Halil Etyemez, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la kısa bir görüşme yaptı.

Milletvekili Etyemez, “Dünyanın dört bir yanındaki sivil toplum kuruluşlarını ülkemizde bir araya getiren, bu büyük organizasyonu düzenleyen Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve yönetimini kutluyorum. Yeni hizmet binasının Memur-Sen camiamıza güzel hizmetlere vesile olmasını temenni ediyor, İşin Geleceği fikri üzerinden düzenlenen bu kıymetli organizasyonun sonuçlarının da tüm çalışma hayatına hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir