Ana Sayfa » Genel » Etyemez, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısıyla Görüştü

Etyemez, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısıyla Görüştü

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Nadir Alpaslan ile makamında görüştü. Milletvekili Halil Etyemez ve Bakan Yardımcısı Alpaslan, yapılan görüşmede güncel konularla ilgili istişarelerde bulundu. Etyemez, Nadir Alpaslan’a ev sahipliği için teşekkür etti.

Konya Milletvekili Etyemez, Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü, Hamdi Turşucu ile bir araya geldi. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, Kültür ve fikir ürünlerinin derlenerek milletimizin hizmetine sunulması, milli kültürümüzün gelişmesi ve uluslararası alanda tanınmasını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar ele alındı.

Etyemez, son olarak ise Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanlığına atanan Esat Tektaş’ı ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledik. Etyemez, “Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Yönetiminde uzun yıllar birlikte görev yaptığımız değerli dostum Tektaş’a çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir