Ana Sayfa » Genel » AK Parti, Ülkemizin ve Milletimizin Medeniyet Davasının Bayraktarlığını Yapmaktadır

AK Parti, Ülkemizin ve Milletimizin Medeniyet Davasının Bayraktarlığını Yapmaktadır

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Amasya Koordinatörü olarak AK Parti Hamamözü ve Göynücek İlçe Başkanlıkları 7. Olağan Kongrelerine katıldı. Milletvekili Halil Etyemez, bayram havasında, birlik ve beraberlik içinde geçen kongrelerde divan başkanlığı yaptı.

Kongrelerin hayırlara vesile olmasını dileyen Milletvekili Etyemez,  kongrelerin hazırlıklarında katkısı olan her kademedeki kişilere teşekkür etti.

Maziden atiye giden bu kadim yolculukta ülkesine ve milletine verdiği hizmetlerle ismini gönüllere yazdıran AK Kadroları selamlayan Halil Etyemez, “Gezi olayları, parti kapatma davaları, 15 Temmuz ihaneti ve ekonomik saldırılara varıncaya kadar bir sürü badireyle mücadele ederek bu günlere gelen AK Parti, AK Kadroların kurduğu bir “Erdemliler Hareketi” olarak ülkemizin ve milletimizin medeniyet davasının bayraktarlığını yapmaktadır. Biz, medeniyetimizin ve ecdadımızın Hakka ve halka hizmet davasının bugünkü temsilcileriyiz. İstisnasız her birimiz önce ülkem, önce milletime hizmet, önce partim, diyerek davamıza dört elle sarılıyoruz. Biz, kimin nereye gittiğine değil, kendimizin hangi istikamette yürüdüğüne bakıyoruz.” dedi.

AK Parti’nin omurgasının teşkilatlar olduğunu kaydeden Etyemez, “AK Kadrolar olarak, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Kadroları olarak, kongrelerimizi yeni bir şahlanış, yeni bir diriliş, yeni bir yükseliş miladı haline getiriyoruz. AK Parti, 2002’nin Kasım ayından bu yana seçim kaybetmeyen, her mücadeleden başarıyla çıkan partidir. AK Parti, başörtü sorununu ortadan kaldıran partidir. AK Parti, 86 yıllık hasreti sona erdiren Ayasofya’yı ibadete açan partidir. AK Parti, binlerce yıllık dava çınarının günümüzdeki genç ve taze fidanıdır. AK Parti’mizin kurulduğu günden beri zirveden inmeyişinin sırrı, milletimiz tarafından kurulmuş olması ve milletimizin tüm kesimleriyle aramızda tesis ettiğimiz kuvvetli muhabbettir, sevgidir, saygıdır. Bizim kongrelerimiz bir yenilenme ve yeniden yola çıkma buluşmalarıdır. Kongreler partimizin ve bizlerin muhasebe ve murakabe dönemleridir. Hamdolsun kongrelerimiz bayram havasında, kardeşlik içerisinde tamamlanıyor. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Günümüz kutlu olsun, geleceğimiz hayırlı olsun inşallah.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir