Ana Sayfa » Genel » Gücümüzü Milletimizden Alıyoruz

Gücümüzü Milletimizden Alıyoruz

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Altınekin ilçesinde çalışmalarda bulundu. Milletvekili Halil Etyemez, ilk olarak AK Parti Altınekin İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Altınekin Belediye Başkanı Muharrem Dere ve AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Tığlıoğlu’nun eşlik ettiği Milletvekili Halil Etyemez, İlçe Başkanı Mustafa Ersoy ve İlçe Yönetimi ile teşkilat çalışmaları ve hedefleri değerlendirdi.

AK Parti’nin her zaman bir ve beraber olduğunu belirten Milletvekili Etyemez, “AK Parti olarak gücümüzü milletimizden alıyoruz. Bunun için kurulduğumuz günden itibaren iktidardayız. Milletimizle birlikte omuz omuza yürüyoruz. Bir ve beraber olan teşkilatımız sayesinde, milletimizin desteği ile AK Parti olarak hedeflerimize emin adımlara yürüyoruz.” dedi.

Daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Altınekin Kaymakamı Murat Çiçek’i ziyaret eden Halil Etyemez, Kaymakam Çiçek’e görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Milletvekili Etyemez, kaymakamlık ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Muharrem Dere, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Tığlıoğlu ve AK Parti Altınekin İlçe Başkanı Mustafa Ersoy ile birlikte Altınekin İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şakir Uysal ve Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Fatih Uya ile görüştü. İlçedeki tarım ve hayvancılığını değerlendiren Etyemez,  “Tarım ve hayvancılığı daha iyi noktalara taşımak için üreticilerimizi destekliyoruz. 2020 yılında Altınekinli üreticilerimize 54 milyon 122 bin bitkisel üretim, 3 milyon 501 bin hayvancılık desteği olmak üzere toplam 57 milyon 623 bin TL destek ödemesi yaptık.” diye konuştu.

Milletvekili Halil Etyemez son olarak ise Belediye Başkanı Muharrem Dere ile ilçede yapılan yatırımlar, projeler ve yapılması gerekenler üzerine konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir