Ana Sayfa » Genel » Milletvekili Etyemez, Cihanbeyli İlçesinde Temaslarda Bulundu

Milletvekili Etyemez, Cihanbeyli İlçesinde Temaslarda Bulundu

Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı, sorunları dinleyerek çözüm önerilerini değerlendirdi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Cihanbeyli’de ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak AK Parti Cihanbeyli İlçe Başkanı Ömer Yıldız’ı, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Tığlıoğlu ile birlikte ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını dileyen Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti İlçe Yönetimi, Gençlik ve Kadın Kollarıyla bir araya gelerek çalışmalar ve hedefleri konuştu.

Milletvekili Etyemez, daha sonra Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Tığlıoğlu, AK Parti Cihanbeyli İlçe Başkanı Ömer Yıldız ve İlçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Cihanbeyli Kaymakamı Remzi Demir’i ziyaret etti. Kaymakam Demir’e görevinin hayırlı olmasını dileyen Halil Etyemez, vatandaşların refah ve huzuru için yapılan çalışmalarda Demir’e başarılar diledi.

Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarıtaş ve İlçe Nüfus Müdürü Mehmet Özer’le de bir araya gelen Etyemez, “Salgın sürecinde hemşehrilerimize verilen hizmetin aksamaması için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Özveriyle görev yapan personellerimize çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Beraberindeki heyetle birlikte Cihanbeyli İlçe Devlet Hastanesini de ziyaret eden Etyemez, Hastane Başhekimi Abidin Baran’a görevinin hayırlı olmasını diledi. Salgın sürecinde hastanenin son durumu hakkında bilgi alan Etyemez, “Hemşehrilerimizin sağlığı için gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Hastane ziyaretinin ardından Cihanbeyli İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Ferhat Özdemir ile de görüşen Etyemez, görüşme hakkında “Tarımsal sulama başta olmak üzere ilçemiz tarım ve hayvancılığını daha ileri noktalara taşımak için yapılanlar ve yeni projeler üzerine konuştuk. Üreten, ekonomimize katkı sunan çiftçilerimizin yanındayız. 2020 yılında Cihanbeylili üreticilerimize 65 milyon 560 bin 844 TL bitkisel üretim, 18 milyon 884 bin 484 TL hayvancılık olmak üzere toplam 84 milyon 445 bin 328 TL destek ödemesi yaptık.” değerlendirmesinde bulundu.

Etyemez, beraberindeki heyetle birlikte son olarak Cihanbeyli Ziraat Odası Başkanı Veysel Akbulut’u ziyaret ederek çiftçilerin talepleriyle ilgili bilgi alarak ilçedeki tarım ve hayvancılığı daha ileri noktalara taşımak için nelerin yapılabileceğini konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir