Ana Sayfa » Genel » Milletvekili Etyemez, AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Kongresine Katıldı

Milletvekili Etyemez, AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Kongresine Katıldı

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, “Gençlerimizden aldığımız enerji ile 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. 2053 ve 2071 Türkiye’si gençlerimizin omuzlarında yükselecektir.” dedi.

AK Parti Konya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi coşku ve heyecan içinde gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kongreye canlı bağlantı ile katıldı.

Kongreye katılan Milletvekili Halil Etyemez, kongreyle ilgili açıklamalarda bulundu. Milletvekili Halil Etyemez,  “İlim ve hikmet arayışında olan ve ahlakı hayatının merkezine yerleştirmiş gençlik, bizim en büyük zenginliğimizsiniz. AK Parti Gençlik Kolları aynı zamanda bir siyaset okuludur. Türkiye’nin meselelerini ve siyaset yapma biçimini öğrenebilecekleri en önemli ve en değerli mecradır. Bir baştan bir başa, gardaştan gardaşa bir sevdadır AK Gençlik. Gençlerimizden aldığımız enerji ile 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. 2053 ve 2071 Türkiye’si gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Konya Gençlik Kolları Başkanı olan Mustafa Selman Avcı kardeşime görevinin hayırlı olmasını diliyor, görevi devreden Ahmet Murat Koru kardeşime emekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir