Ana Sayfa » Genel » AK Sevda Konya’da Bir Başkadır

AK Sevda Konya’da Bir Başkadır

AK Parti Konya 7. Olağan İl Kongresi coşku içinde gerçekleştirildi. Kongreye katılan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, “AK Sevda Konya’da bir başkadır. Konya’mız ve Türkiye’miz için inandığımız yolda yürüyoruz” dedi.

AK Parti Konya 7. Olağan Kongresi, Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda yapıldı. Kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayın bağlantısı, son Başbakan Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve delegasyonun katılımıyla gerçekleştirildi.

Kongre sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez,  “AK Sevda Konya’da bir başkadır. Konya AK Parti’mizin kalesidir. Davamıza gönül veren tüm teşkilat mensuplarımıza, hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.  Güven tazeleyen AK Parti Konya İl Başkanımız Hasan Angı ve yönetime seçilen değerli arkadaşlara görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Bizler, bir ve beraber, omuz omuza Konya’mız için, Türkiye’miz için inandığımız yolda yürüyoruz.” dedi.

Milletvekili Halil Etyemez, kongrenin ardından Konya Yeni Sanayi Sitesi’nin temel atma törenine katıldı. Etyemez, 2 bin 690 bağımsız birim ve 134 ticari üniteden oluşan site ile Konya’nın modern bir sanayi sitesine kavuşacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir